Шукати в цьому блозі

Учнівські досягнення

Районні олімпіади

2016-2017н.р.
ІКТ
Чорнобай Софія (11 клас)                                    І місце
Михайлишин Володимир (10 клас)                     І місце
Місарош Олег (9 клас)                                          І місце
Осташ Анна (9 клас)                                             ІІІ місце
Інформатика
Михайлишин Володимир (10 клас)                     І місце
Місарош Олег (9 клас)                                          І місце
Самко Христина (8 клас)                                      ІІ місце

2015-2016 н.р.
ІКТ
Яцків Марта (11 клас)                                           І місце
Чорнобай Софія (10 клас)                                     І місце
Місарош Олег (9 клас)                                          І місце
Михайлишин Володимир (9 клас)                       ІІ місце
Інформатика
Яцків Марта (11 клас)                                           І місце
Михайлишин Володимир (9 клас)                       І місце
Місарош Олег (8 клас)                                          І місце

2014-2015 н.р.
ІКТ
Живка Тарас (11 клас)                                          ІІ місце
Баняс Роксолана (10 клас)                                    І місце
Яцків Марта (10 клас)                                           ІІ місце
Інформатика
Живка Тарас (11 клас)                                          І місце
Яцків Марта (10 клас)                                           І місце
Михайлишин Володимир (8 клас)                       І місце

2013-2014 н.р.
ІКТ
Олійник Юрій (11 клас)                                        ІІ місце
Яцків Марта (9 клас)                                             І місце
Михайлишин Володимир (7 клас)                       І місце
Інформатика
Живка Тарас (10 клас)                                          І місце
2012-2013 н.р.
ІКТ
Самко Святослав (11 клас)                                   ІІІ місце
Олійник Юрій (10 клас)                                        ІІ місце
Інформатика
Живка Тарас (9 клас)                                            І місце

2011-2012 н.р.
ІКТ
Гірняк Дмитро (11 клас)                                       І місце
Самко Святослав (10 клас)                                   ІІ місце

Немає коментарів:

Дописати коментар